معرفی ۳ خودآموز برتر نرم افزار اتوکد برای مبتدی ها

امتیاز 2.00 ( 1 رای )

اگر می خواهید نرم افزار فوق العاده اتوکد را به صورت خود آموز و در خانه بدون معلم خصوصی یا کلاس آموزشی یاد بگیرید، با ما همراه باشید چون در این مقاله از مرکز درس، پیرو آموزش های اتوکد می خواهیم ۳ تا از بهترین و جدیدترین بسته های نرم افزاری حاوی دی وی دی و سی دی های آموزش اتوکد که به صورت خودآموز هستند را به شما معرفی کنیم. این بسته ها، شما را در حد یک معلم خصوصی آموزش می دهند و مزیت آنها نسبت به معلم این است که شما می توانید یک درس را چندین بار هم بخوانید و مرور کنید.

۱- ۳۶ ساعت آموزش فارسی اتوکد برای ورود به بازار کار

سی دی های آموزش اتوکد

اگر قصد استفاده از اتوکد برای بازار کار را دارید (چه داخل و چه خارج از کشور) ما این بسته نرم افزاری را به شما پیشنهاد می کنیم. این بسته بصورت خودآموز تقریبا اکثر دستورات کاربردی را بصورت تصویری آموزش می دهد. با نرم‌افزار «آموزش جامع اتوکد برای ورود به بازار کار» به تمام ریزوبم‌های کاربردی اتوکد مسلط خواهید شد. این مجموعه با آموزش نکات کلیدی و کاربردی به شما کمک می‌کند که بتوانید از پس پروژه‌ّ‌های خود به صورت کاملا عملی بربیایید و حتی به‌ عنوان یک متخصص کار با این نرم‌افزار بتوانید پروژه بگیرید و مشغول به کار شوید. تمام آموزش‌ها به زبان فارسی و در دو قسمت اصلی ارائه شده است.

۲- آموزش AutoCAD 2017 نشر پرند (مقدماتی، متوسط و پیشرفته)

سی دی های آموزش اتوکد

این بسته نیز جزو بسته های کامل نرم افزاری جهت یادگیری خودآموز اتوکد می باشد که توسط یکی از بهترین شرکت های تهیه لوح های آموزشی یعنی پرند تهیه شده است. این بسته آموزشی اتوکد شامل ۱۷۵ درس آموزشی به زبان فارسی است که همراه با آن نسخه نهایی نرم افزار نیز تحویل خواهد شد. «شرکت نرم‌افزار پرند» آخرین نسخه‌ی این نرم‌افزار را تحت‌عنوان «آموزش AutoCad 2017» برای علاقه‌مندان منتشر کرده است. ارائه‌ی آموزش‌ها در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته عاملی است که به کاربران در پیشبرد و یادگیری قدم‌به‌قدم کمک می‌کند.

۳- ۱۰۲۰ دقیقه آموزش اتوکد ۲۰۱۸ ۳D نشر سینا

سی دی های آموزش اتوکد

این مجموعه نیز جزو مجموعه های نرم افزاری کامل برای یادگیری اتوکد است که شامل عنوان های مختلفی است:

  • بیش از ۱۰۲۰ دقیقه آموزش اتوکد
  • ۲۰ ساعت آموزش به زبان اصلی از کمپانی لیندا
  • آموزش طراحی یک دوچرخه از صفر تا صد
  • تمرین عملی و ترسیم بدنه پیج سه بعدی
  • آموزش ساخت و تنظیم متریال و دیگر موارد
  • به همراه فایل های تمرینی آموزش داده شده
  • به همراه نرم افزار اتوکد ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸
  • و… .

سخن آخر

دقت کنید که بعد از اتوکد ۲۰۱۴ تا به امروز تمامی نسخه های اتوکد قابلیت های یکسانی دارند و هیچ یک از قابلیت های اضافه شده، تغییر آنچنانی در کار با اتوکد برای معماران ایجاد نکرده اند. به نسخه اتوکد اهمیتی ندهید و دقت کنید که دستورات تقریبا در تمامی نسخه ها یکسان می باشد. بسته به نیاز خود یکی از بسته های بالا را تهیه کنید و از همین امروز در سایت مرکز درس شروع به یادگیری اتوکد کنید