۴ مرکز بزرگ آموزش و انجام پروژه های متلب

معرفی مراکز آموزش متلب

یادگیری و آموزش متلب چیز زیاد سختی نیست و ما در مقالات مختلف ، موارد مختلفی را در مورد آموزش این نرم افزار مهم مهندسی بررسی کردیم. حال در این مقاله از مرکز درس، می خواهیم یک سری گروه ها و مراکزی که می توانند به شما در انجام پروژه ها کمک بزرگی کنند را معرفی کنیم. امیدواریم که برای شما مفید باشد.

ما این لیست ۴ تایی را بر اساس اعتبار موسسه، نظرات کاربران در فضای مجازی و تجربه شخصی در اختیار شما قرار می دهیم.

۱- گروه آموزش متلب پروژه

انجام پروژه متلب 1

این مرکز بصورت کاملا تخصصی بر روی انجام پروژه های متلب کار می کند. کسانی که بر روی پروژه های شما در این موسسه کار می کنند شامل دانشجویان دانشگاه های برتر کشور، فارغ التحصیلان باتجربه و قیمت ها نسبتا مناسب هستند. پشتیبانی نیز در حد قابل قبول عمل می کند و تقریبا در مراحل کار شما را یاری خواهند کرد. دقت کنید که اگر از پروژه انجام شده ناراضی بودید آن را از طریق مدیریت پیگیری کنید، سیستم مدیریت این گروه نیز کیفیت نسبتا مناسبی دارد.

۲- گروه تراپروژه

تراپروژه

این مرکز تخصصی انجام پروژه متلب نیست ولی مدیریت قوی دارد و کار خود را به خوبی می توانید پیگیری کنید. کسانی که بر روی پروژه های شما در این موسسه کار می کنند اکثرا دانشجویان دانشگاه آزاد در دوره های کارشناسی ارشد هستند.  همانگونه که گفتیم پشتیبانی نیز در حد قوی عمل می کند و تقریبا در مراحل کار شما را یاری خواهند کرد. ضمن اینکه قیمت ها کمی بالاتر از بقیه مراکز معرفی شده در لیست می باشد.

۳- گروه متلب کدر

متلب-کدر

دقیقا مانند مورد ۱، بصورت تخصصی بر روی انجام پروژه های متلب کار می کند. کسانی که بر روی پروژه های شما در این موسسه کار می کنند شامل دانشجویان دانشگاه های مختلف، فارغ التحصیلان باتجربه و قیمت ها معمولی هستند نه خیلی زیاد و نه کم. پشتیبانی نیز در حد قابل قبول عمل می کند و تقریبا در مراحل کار شما را یاری خواهند کرد. دقت کنید که پس از انجام، کیفیت کار را چک کنید و در صورت عدم رضایت، یک اصلاح نهایی روی کار شما انجام شود.

۴- گروه پروژه مارکت

پروژه-مارکت

تقریبا در همه رشته ها کار انجام پروژه متلب را انجام می دهد ولی مرکز تخصصی برای این کار نیست و عمده کارها توسط دانشجویان رشته های مختلف انجام می شود. هر چند مرکز پشتیبانی مناسبی دارد و قیمت های آن نیز ارزان هستند. دقت کنید که چقدر کیفیت کار و تخصصی بودن آن برای شما در اولویت قرار دارد و یا این که امکان مراجعه حضوری شما چقدر اهمیت دارد؟ همه فاکتورها را بررسی فرمایید و بعد نسبت به انتخاب مرکز مناسب اقدام کنید.