۷ سایت دانلود رایگان ابزار فتوشاپ

امتیاز 4.00 ( 1 رای )

همه ما وقتی با نرم افزار فوتوشاپ کار می کنیم یه سری ابزار های مفید و کاربردی رو استفاده می کنیم و قطعا با اونا آشنا هستیم. خب همه این ابزار ها قطعا یه سرعتی به کار ما میده و کیفیت کارمون رو بالاتر میبره به عنوان مثال،  وکتور، براش، پترن و تکسچر فتوشاپ از آن دسته ابزارهای آماده و مفید هستند که حالت میان بر ایجاد می کنند .

شاید خیلی با این موضوع برخورد داشتید و در گوگل، سایت های مختلفی را جستجو کردید اما ما در این مقاله از مرکز درس می خواهیم ۷ تا از بهترین وب سایت ها برای دانلود رایگان این ابزار را به شما معرفی می کنیم.

۱- براش کینگ (Brushking)

brushking

هزاران وکتور و براش فتوشاپ را در براش کینگ می توانید به راحتی و بدون پرداخت هیچ هزینه ای دانلود کنید. هر نوع براشی که بخواهید را می توانید به راحتی جستجو کنید و بر اساس فاکتورهای مختلفی همچون grunge (مدل کثیف)، Swirl (چرخشی)، splatter (پخشی) و… آن ها را پیدا کنید. هر بسته یا پکی را که می خواهید فقط کافی است دکمه Download را فشار دهید.

۲- براشی زی (Brusheezy)

brusheezy

این وب سایت تنوع زیادی دارد و شامل پترن های فتوشاپ (Photoshop patterns)، تکسچر (Textures) و همچنین فایل های آماده فتوشاپ بصورت پرمیوم یا پولی می باشد. بخش براش های فتوشاپ هم در این وب سایت فوق العاده، کاملا رایگان است. نکته جالب در مورد این وب سایت این است که تنها براش ها، پترن ها و تکسچرهایی را قرار می دهد که بهترین باشند. حتی سیستم ریتینگ (Rating) یا امتیازدهی نیز در این سایت فعال است و می توانید بهترین ها را از روی امتیازها تشخیص دهید!

۳-وکتور می (Vector Me)

vector-me

این وب سایت شامل هزاران وکتور آماده فتوشاپ برای دانلود رایگان می باشد. همچنین هزاران Pattern پترن فتوشاپ، فایل پی اس دی و… را در اینجا خواهید یافت.

۴- دوینت آرت (Deviant art)

deviantart1

این وب سایت را تقریبا همه ی گرافیست ها و طراحان می شناسند! وب سایتی که هنرمندان، کارهای گرافیکی خود را در زمینه های مختلف به اشتراک می گذارند. عضویت و دانلود تا زمانی که صاحب اثر (وکتور، براش، پترن و تکسچر) اجازه می دهد، رایگان است. حتما و حتما سری به این وب سایت متفاوت بزنید. لذت خواهید برد.

۵- وب سایت ۱۲۳freebrushes

۱۲۳freebrushes

در این وب سایت هم که انواعی از براش ها را در خود دارد، کافی است دسته یا category مورد نظر خود را انتخاب کنید تا هر نوع براش گرانج، تزئینی، دود، آتش، استایل های مختلف و …. را به راحتی دانلود کنید.

۶-وب سایت Subtle pattern

subtle-patterns

این وب سایت هم که ظاهرا با آی پی کشور عزیزمان کار نمی کند و نیاز به نرم افزارهای تغییر آی پی یا وی پی ان دارد، بصورت خاص برای پترن های مختلف طراحی شده است و دانلود پترن ها (تقریبا تمام آن ها) رایگان است.

۷-وب سایت Freepik

freepik

وب سایتی بسیار زیبا که طرح های آماده فتوشاپ همچون وکتور، پترن و براش را برای دانلود رایگان در اختیار شما قرار می دهد. شما هم اگر وب سایتی برای دانلود رایگان ایزار فتوشاپ (وکتور، براش، تکسچر، پترن و پی اس دی) می شناسید حتما در بخش نظرات به ما معرفی کنید.