درباره ما

مرکز درس یک وبسایت آموزشی با هدف تولید محتوا و ویدیو های آموزش می باشد که در راستای آموزش با کیفیت گام برداشته است. مدرسین مجموعه، گروهی از افراد مجرب و مستعد و با تجربه می باشد که اولویت آن ها ارائه بهترین نوع آموزش به دانشجویان عزیز است. دانشجویان و متقاضیان دوره های آموزشی مختلف می توانند با اطمینان به تجربه و کیفیت آموزش این اساتید، دوره ها را با بهترین قیمت خریداری کنند که این مرحله پرداخت به صورت کامل امن و سالم انجام می شود و بلافاصله پس از پرداخت امکان دانلود و استفاده از دوره های آموزشی امکان پذیر است.

تمامی دوره ها و آموزش ها با پشتیبانی تهیه شده و شما امکان ارتباط با اساتید برای رفع مشکلات خود دارید. البته نوع و زمان این پشتیبانی برای هر استاد متفاوت بوده و برای هر دوره ذکر شده است. به جز پشتیبانی دروس، از لحاظ فنی و ابهامات دیگر در مورد مسائل مختلف سایت، کارشناسان و پشتیبان های سایت ۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخ به شما بوده که در ساعات اداری، این پشتیبانی سریع تر می باشد.

هدف آموزشی سایت مرکز درس

همانطور که ذکر شد، مهم ترین هدف ایجاد این سایت در وهله نخست، فراهم نمودن یک بستر آموزشی کارآمد، توسعه مهارت های کاربردی در زمینه های مختلف و ایجاد یک پل ارتباطی بین افراد متخصص و داوطلب در انتقال آموخته های خود و فراگیران متقاضی می باشد. امید به اینکه با تکیه بر عنایت الهی، دوره های ارائه شده و استقبال از این محیط آموزشی، به اهداف خود نائل آمده و پاسخگویی بخش کوچکی از نیازهای آموزشی کشور باشیم.