معرفی بهترین نرم افزارهای رایگان آموزش زبان انگلیسی 

نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی

شاید یادگیری انگلیسی با نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی کمی سخت باشد، اما بسیار رضایت بخش است زیرا در هرجا و هر زمان قابل استفاده است. نرم‌افزارها هم به تنظیم کردن خوابتان کمک می کند‌، هم قدم‌هایتان را می‌شمارد، و همچنین مخارج هفتگی‌تان را محاسبه می کند، امروزه نرم افزارها برای آسان کردن جنبه های مختلف زندگی ایجاد شده اند.

نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی بهترین راه برای افزایش دایره لغات، بدون حس اضطراب و استرس برای مواجه شدن با گرامرهای پیچیده و سخت است. که آموزش زبان انگلیسی از این موضوع مستثنی نیست.

بنابراین، ما در مرکز درس به شما کمک می کنیم که تصمیم بگیرید کدام نرم افزارها ارزش وقت صرف کردن را دارد. ما برخی از نرم افزارهای مهم زبان انگلیسی برای این کار را برای شما آماده کرده‌ایم.

بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی

در میان انبوهی از نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی، این نرم افزار به دلیل رویکرد برجسته اش مشهوریت زیادی بین زبان آموزان پیدا کرده است.

با نرم افزار  Fluentu انگلیسی را از طریق ویدئوهای واقعی بیاموزید

Fluentu، رویدادهای واقعی جهان را به شکل‌های رسانه‌ای (موزیک، ویدئو، اخبار و …..) مختلف گرفته، و آنها را به منبع برای آموزش زبان انگلیسی تبدیل می‌کند.
برخلاف روش‌های سنتی دیگر، Fluentu از یک تکنیک طبیعی استفاده می‌کند، همین رویکرد باعث می‌شود تا در گذر زمان زبان آموزان علاوه بر آموزش زبان انگلیسی، فرهنگ و ملیت این زبان را هم بیاموزند.

Fluentu، ویدئوهای جذاب و متنوعی دارد؛ موضوعاتی از قبیل: گفتگوهای پرطرفدار تلویزیونی، موزیک ویدئو ها، تبلیغات خنده دار و …

عکس زیر نمونه ای از فضای این نرم افزار:

نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی

FluenTU، آموزش زبان انگلیسی را بسیار آسان کرده است. زمانی که شما مشغول به تماشا ویدئو هستید؛ زیرنویس‌های وجود دارد که تعاملی هستند؛ یعنی اگر متوجه کلمه‌ای نشدید با کلیک به روی آن کلمه می‌توانید مثال‌هایی به همراه عکس و عبارات آن کلمه را ببینید.

برای مثال وقتی به روی کلمه “brought” بزنید، شما می‌بینید:

FluenTU app screen

این نرم افزار، بهترین نرم افزار برای آموزش تافل و همچنین تقویت مهارت شنیداری و صحبت کردن است. همچنین می‌توانید در کوییزهای که در انتها ویدئو های از شما گرفته می‌شود شرکت کنید و کلمات جدید ان را یاد بگیرید؛ مانند عکس زیر:

بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی

این نرم افزار رایگان آموزش زبان انگیسی، برای زبان آموزانی که یادگیری برای آنها به صورت صوتی و تصویری راحت تر است، شدیدا توصیه می‌شود.

با نرم افزار MindSnack کلمات را برای سرگرمی بخوانید

شهرت این نرم افزار تقویت زبان انگلیسی، به دلیل رابط گرافیکی سرگرم‌کننده و ساده آن است. برای زبان آموزانی که به دنبال افزایش لغات خود، برای آموزش تافل هستند بسیار مناسب است. به طور سنتی، برای کسب کردن نمره بالا در این آزمون ها نیاز به لیست کردن واژگان دارید.

که این کار بسیار خسته کننده است؛ MindSnack، به پیشرفت شما در این قسمت کمک می کند. به جای لیست کردن کلمات بی پایان و خسته کننده، می توانید این کار را به کمک بازی‌های سرگرم‌کننده انجام دهید. مزیت این روش این است که زمانی که شما برای یادگیری انگیزه دارید آموزش زبان انگلیسی برای راحت‌تر می‌شود.

به عنوان مثال

یک بازی با تعدادی بادکنک وجود دارد؛ به رنگ های آبی و قرمز..

سپس، شما ۳ بادکنک آبی با کلمه‌های دشواری دارید؛ و همچنین ۳ بادکنک قرمز با مترادف‌های از کلمات بادکنک آبی، هر کلمه در بادکنک‌های آبی معنای مشابه‌ای با کلمات داخل بادکنک‌های قرمز دارد که شما باید آنها را بهم بچسبانید.

MindSack app

نرم افزار MindSack یک اپلیکیشن رایگان آموزش زبان انگلیسی ساده و راحت است. ما این نرم افزار  را  به کسانی که می خواهند دایره لغات خود را گسترش دهند و یا کسانی که به دلایل متنوعی قصد مهارت دارند یا پیشنهاد می کنیم.

با نرم افزار Hello talk با انگلیسی زبان‌ها به صورت آنلاین صحبت کنید

Hello talk، یک نرم افزار تقویت زبان انگلیسی است که فقط یک هدف را دنبال می کند؛ این نرم افزار محیطی را برای شما فراهم می کند که بتوانید با یک رابط کابری (متنی یا صوتی) با انگلیسی زبان‌‎ها ارتباط برقرار کنید این ارتباط هم میتواند صوتی باشد و هم از طریق متن.

وب سایت‌های مانند اسکلاپ، گوگل پلاس و … وجود دارد که به شما امکان می‌دهد که افرادی را برای گفتگو پیدا کنید؛ اما این اپلیکیشن رایگان آموزش زبان این کار را برای شما ساده‌تر می‌کند و شما  را بدون واسطه به آنها متصل می‌کند.

Hello talk، ویژگی‌های منحصر به فرد و متنوعی دارد؛ مثلا اگر شما کلمه‌ای را ندانید میتوانید با کشیدن تصویر آن، مفهوم خود را به شخص مقابل برسانید و یا از منزل خود عکس بفرستید و سعی کنید که آن را توصیف کنید تا بتوانید علاوه بر آموزش زبان انگلیسی تفاوت‌های فرهنگی آنها را هم بشناسید.

نرم افزار Hello talk

با نرم افزار Grammarly بهترین نویسنده بشوید

این نرم افزار جزء بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی است؛ قابلیت ویرایش بالا متن این نرم افزار برجسته ترین دلیل این برتری است.

برای کسانی که بیشترین ترس را در این قسمت آموزش زبان  انگلیسی دارند مناسب ترین  گزینه است. اپلیکیشن Grammarly، در شکل اصلی خود، مانند یک ربات است که به بررسی و اصلاح کردن املا و دستورات زبان میپردازد؛ مانند فرشته‌ای ساعتها به روی شانه شما می‌نشیند و به شما در اصلاح کردن هجی کلمات، گرامر، نگارش،انتخاب بهترین کلمه و…. کمک می‌کند.

Grammarly، با دو نسخه رایگان و پولی در دسترس است؛ اما امکانات رایگان این نرم افزار به قدری مفید است که شما نیازی با نسخه پولی آن نخواهید داشت.

با نرم افزار Grammarly بهترین نویسنده بشوید