کریستی تورلاینگتون، مدل لوییس ویتون

لوئیس ویتون (Louis Vuitton)، نام برندی فرانسوی بوده که تولید کننده اجناس لوکس و گران قیمت می باشد.

لوئیس ویتون (Louis Vuitton)، موسس این شرکت در چهارم اگوست ۱۸۲۱ در فرانسه به دنیا آمده و در سال ۱۸۳۵ به قصد گسترش کار خود در پاریس زدگاه خود را ترک نمود.   

لوئیس ویتون (Louis Vuitton)، از چهره معروف و زیبای کریستی تورلاینگتون (Christy Turlington)،  به عنوان مدل برای کمپین تبلیغاتی طلا و جواهرات پاییز و زمستان ۲۰۱۱ انتخاب نموده است. گفتنی است که لوئیس ویتون (Louis Vuitton)امسال سومین سال متوالی است که از وی به عنوان چهره تبلیغاتی استفاده می کند.
کریستی تورلاینگتون (Christy Turlington) ، یکی از بهترین مدل های امریکایی است که بیشترین افتخار در کارنامه کاری وی برای مدل بودن در شرکت کالوین کلاین بوده است. این مدل ۴۲ ساله، به خاطر سادگی هنوز هم در این سن بسیار پر طرفدار می باشد. او تا کنون با دهها شرکت آرایشی، بهداشتی همچون ورساچه همکاری داشته است.  

لوئیس ویتون (Louis Vuitton)، برای ایجاد تصویر از این مدل، از عکاس معروف استیون میسل (Steven Meisel)، استفاده کرده است.  

لوئیس ویتون (Louis Vuitton)، برای کمپین تبلیغاتی طلا و جواهرات امسال ، از مدل های بسیار درخشان و فریبنده خود استفاده کند. کریستی برای اینکه جواهرات بر گردن وی بیشتر مورد توجه قرار گیرد، از لباس های مشکی استفاده می کند.
کریستی ، یکی از بهترین مدل های امریکایی است که بیشترین افتخار در کارنامه کاری وی برای مدل بودن در شرکت کالوین کلاین بوده است.