معرفی تقویم های ارز دیجیتال

امتیاز 3.00 ( 1 رای )

چندیست که تقویم ارزهای ‌‌دیجیتال ‌به منظور منتشر کردن رویدادهای مهم در خصوص دنیای ارزهای دیجیتال کار خود را آغاز کرده‌اند . در این مقاله از مرکز درس به صورت خلاصه ولی به طور دقیق قصد داریم شش تقویم برتر ارزهای ‌‌دیجیتال را معرفی کنیم و در مورد مزایا و معایب هریک صحبت کنیم .

دنیای ارزهای دیجیتال پر از نوسان است و دارای ابهام بسیاری می باشد . هر روز که می گذرد ما رویداد‌‌های غیرمنتظره‌‌ای در مورد این ارزها مشاهده می کنیم . از سیمنارها و کنفرانس‌‌هایی که برگزار می‌‌گردد گرفته تا افت یا افزایش قیمت بعضی از سکه‌‌ها ، همه دنباله روی رویدادهایی می باشند که به صورت عادی در دنیای ارزهای دیجیتال مدام رخ می‌‌دهند . رویدادهای رمزنگاری بزرگ و کوچک می بایست در راهبردها و مسیرهای سرمایه‌‌ گذاری مشخص گردند . ما شش تقویم مهم در خصوص ارزهای دیجیتال را در این مطلب به شما معرفی خواهیم کرد .

کوین مارکت کل

Coinmarketcal تقریبا یکی از بهترین سایت‌‌های مطرح شده می باشد . این سایت رفته رفته فاکتورهای لیست ‌‌بندی خود را برای توسعه داده‌‌های تهیه ‌‌شده جامعه و کاربرد معقول این اطلاعات بازتعریف نمود .

همچنین ، Coinmarketcal برای لیست ‌‌بندی رویدادهای کلی ارزها برای افراد بازیدکننده این امکان را ایجاد نموده که قادر به یافتن داده‌‌ها مطابق سکه ، نوع و صرافی فیلتر و اطلاعات مورد نظر خود باشند .

Coinmarketcal با استفاده از ربات توییتر یا تلگرام یا خبرنامه ایمیل کلیه‌ی اخبار و رویدادها را کاور می‌‌کند .

کوین‌‌ مارکت ‌‌کپ

ممکن است کوین ‌‌مارکت‌‌ کپ (Coinmarketcap) به منظور  انتقام از کوین ‌‌مارکت ‌‌کال که نامش را از آن‌ها گرفته ، قصد کرده تا مدل تجاری هم نام خود را استفاده کند . ای درحالیست که صفحه رویدادهای کوین‌‌مارکت‌‌کپ ناقص به نظر می‌‌رسد ، ولی جهت پیگیری کنفرانس‌‌های مرتبط با بلاک چین مناسب می باشد .

این موضوع موجب می گردد که افراد بازدیدکننده مجبور باشند فقط رویدادهای مرتبط با کنفرانس‌‌ها را که در سال برگزار می‌‌شوند ، ببینند .

کریپتوکل

کریپتوکال (Kryptocal) فهرست عرضه اولیه سکه‌‌ها را با اخبار کلی و رویدادها ترکیب می‌‌کند و به کاربران امکان فیلتر اطلاعات بوسیله سقوط قیمت ‌‌، کنفرانس‌‌ها ، شاخه‌‌ها و جلسات را می‌‌دهد .

برای مثال اگر مایل باشید که رویداد‌‌های مرتبط با بیت کوین را مشاهده کنید ، برای این منظور صفحه‌‌ جداگانه‌‌ای در کرپتوکال تعریف شده است . حقیقت آن است که کریپتوکال نمی‌‌تواند با فهرستی که کوین‌‌مارکت کال ارائه می‌‌دهد رقابت کند ، اما همچنان باید آن را سایتی با طراحی خوب تلقی کرد .

کریپتو کلندر

کریپتو کلندر (cryptocalendar) مانند برخی از ویژگی‌‌های سایت‌‌های این مطلب بدون اشکال نیست ، اما در ارائه تصاویر و نمودارها و رویدادهای جهانی که هر روزه برگزار می‌‌شود ، خوب عمل کرده است . قسمت جستجو آن نیز به خوبی کار می‌‌کند و شما می‌‌توانید با کمک آن تصمیم بگیرد که رویدادهای مرتبط با کدام ارز رمزنگاری‌‌ شده مشاهده کنید .

کوینز کلندر

با نام‌‌های مشابهی که سایت‌‌های تقویم ارزهای‌‌ رمزنگاری ‌‌شده دارند ، تمایز بین‌‌ آن‌‌ها دشوار است . کوینزکلندر (Coinscalendar) کلی به نظر می‌‌رسد ، اما در چندین زمینه خوب عمل می‌‌کند . یک نمونه این موضوع ، تعداد سکه‌‌ها و انواع سکه‌‌ها است که بازدیدکنندگان قادر هستند که به صورت متمایز اطلاعات مرتبط با آن‌‌ها را مشخص کنند .

اگر شما در جستجوی تقویم ارز رمزنگاری ‌‌شده‌‌ای هستید که به شما اجازه می‌‌دهد تا رویدادهای مرتبط با معرفی کسب ‌‌و کارهای جدید جستجو کند، کوینز کلندر می‌‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد .

کریپتو دیتس

کریتو دیتس (Crypto Dates) یک تقویم کاربر محور است که رویدادهای منتخب سالیانه ارز رمزها را روی تقویم گوگل پوشش می‌‌دهد . روز فعالیت Segwit ، روز Ross رایگان و روز معرفی بیت کوین و بسیاری دیگر همگی در این تقویم در دسترس می‌‌باشند .

منبع: bitcoin.com