معرفی اساتید

یکی از ویژگی های بسیار مهم دوره های آموزشی ارائه شده در سایت مرکز درس استفاده از اساتید مجرب و جوان است. داشتن اساتید مجرب و مسلط به مباحث آموزشی از جمله فاکتورهای بسیار مهم در ارتقای کیفیت آموزشی و بهبود روند یادگیری بوده و به شکل کاملاً حرفه ‌ای در آماده سازی دوره های آموزشی این سایت اجرا گردیده است. با توجه به اینکه امروزه سبک برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی رنگ و لعاب دیگری به خود گرفته و با ساختار کاملاً متفاوت از گذشته، به شکل آنلاین و یا پکیج های تهیه شده در قالب ویدیوهای آموزشی، pdf و یا برنامه های پاورپوینت در دسترس متقاضیان قرار داده می شود، بسیاری از فاکتور های تاثیر گذار مدرس دوره در ارتقاء کیفیت آموزشی نیز دستخوش این تغییرات گردیده و نیازمند رعایت اصول دیگری می باشد. آموزش در دنیای دیجیتال امروزی در کنار مزایا، ویژگی‌ های مثبت و استقبال بسیار زیاد فراگیران، دارای معایب بزرگ نیز بوده که تنها با استفاده از اساتید مجرب و کاردان برطرف گردیده و قابل اغماض خواهد بود.

ویژگی های اساتید مجرب در ارائه دوره های آموزشی

یکی از مهمترین خصیصه های یک استاد مجرب و تاثیر گذار در ارتقای کیفیت آموزش مجازی، برخورداری از پارامترهای قدرت بیان بالا و نحوه انتقال مطالب آموزشی به کاربران است. این مهم به شکل کاملاً اصولی در پکیج های آموزشی ارائه شده توسط سایت مرکز درس، اجرا گردیده و از مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار در افزایش قدرت یادگیری و کسب رضایت متقاضیان به شمار می آید.

نحوه انتقال مطالب توسط اساتید

آنچه در خصوص استفاده از اساتید مجرب در کسب موفقیت های آموزشی مطرح می باشد، میزان دانش و نحوه انتقال آن به فراگیران است. سایت مرکز درس با محوریت توسعه دانش کاربردی، کسب رضایت و جذب تعداد بیشتری از کاربران، با دقت و توجه بسیار زیادی به انتخاب اساتید دوره های آموزشی خود پرداخته و توانسته است گلچینی از مجموعه مدرسین مجرب و کارآزموده را گرد هم آورده و تمامی دوره های آموزشی و کاربردی خود را با بالاترین کیفیت در اختیار متقاضیان قرار دهد.

سطح بندی و چیدمان صحیح مطالب آموزشی در سر فصل های ارائه شده، از دیگر ویژگی‌های قابل توجه اساتید مجرب و درعین‌حال جوان مشغول به فعالیت در این سایت می باشد که علاوه بر کسب تجربه و مهارت های فراوان در زمینه ارائه آموزش‌های با کیفیت، قادر به برقراری ارتباط موثر و کارآمد با جامعه هدف فراگیران نیز خواهند بود.

ارتباط  و تعامل مجازی

باید خاطر نشان نمود هرچند که امکان تعامل و تبادل نظر در دوره‌های آموزشی تهیه شده، مشابه با کلاس‌ها و دوره‌های حضوری وجود نداشته، اما مهارت و خلاقیت اساتید فعال در سایت مرکز درس تا حد امکان این شرایط را فراهم آورده و توانسته است با استفاده از مطرح نمودن سوالات مختلف و به چالش کشیدن فراگیران، ذهن آنها را درگیر و یک تعامل مجازی مفید و تاثیرگذار ایجاد نماید.