معرفی اساتید

یکی از ویژگی های بسیار مهم دوره های آموزشی ارائه شده در سایت مرکز درس استفاده از اساتید مجرب و جوان است. داشتن اساتید مجرب و مسلط به مباحث آموزشی از جمله فاکتورهای بسیار مهم در ارتقای کیفیت آموزشی و بهبود روند یادگیری بوده و به شکل کاملاً حرفه ‌ای در آماده سازی دوره های آموزشی این سایت اجرا گردیده است. با توجه به اینکه امروزه سبک برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی رنگ و لعاب دیگری به خود گرفته و با ساختار کاملاً متفاوت از گذشته، به شکل آنلاین و یا پکیج های تهیه شده در قالب ویدیوهای آموزشی، pdf و یا برنامه های پاورپوینت در دسترس متقاضیان قرار داده می شود، بسیاری از فاکتور های تاثیر گذار مدرس دوره در ارتقاء کیفیت آموزشی نیز دستخوش این تغییرات گردیده و نیازمند رعایت اصول دیگری می باشد. آموزش در دنیای دیجیتال امروزی در کنار مزایا، ویژگی‌ های مثبت و استقبال بسیار زیاد فراگیران، دارای معایب بزرگ نیز بوده که تنها با استفاده از اساتید مجرب و کاردان برطرف گردیده و قابل اغماض خواهد بود.

ویژگی های اساتید مجرب در ارائه دوره های آموزشی

یکی از مهمترین خصیصه های یک استاد مجرب و تاثیر گذار در ارتقای کیفیت آموزش مجازی، برخورداری از پارامترهای قدرت بیان بالا و نحوه انتقال مطالب آموزشی به کاربران است. این مهم به شکل کاملاً اصولی در پکیج های آموزشی ارائه شده توسط سایت مرکز درس، اجرا گردیده و از مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار در افزایش قدرت یادگیری و کسب رضایت متقاضیان به شمار می آید.

نحوه انتقال مطالب توسط اساتید

آنچه در خصوص استفاده از اساتید مجرب در کسب موفقیت های آموزشی مطرح می باشد، میزان دانش و نحوه انتقال آن به فراگیران است. سایت مرکز درس با محوریت توسعه دانش کاربردی، کسب رضایت و جذب تعداد بیشتری از کاربران، با دقت و توجه بسیار زیادی به انتخاب اساتید دوره های آموزشی خود پرداخته و توانسته است گلچینی از مجموعه مدرسین مجرب و کارآزموده را گرد هم آورده و تمامی دوره های آموزشی و کاربردی خود را با بالاترین کیفیت در اختیار متقاضیان قرار دهد.

سطح بندی و چیدمان صحیح مطالب آموزشی در سر فصل های ارائه شده، از دیگر ویژگی‌های قابل توجه اساتید مجرب و درعین‌حال جوان مشغول به فعالیت در این سایت می باشد که علاوه بر کسب تجربه و مهارت های فراوان در زمینه ارائه آموزش‌های با کیفیت، قادر به برقراری ارتباط موثر و کارآمد با جامعه هدف فراگیران نیز خواهند بود.

ارتباط  و تعامل مجازی

باید خاطر نشان نمود هرچند که امکان تعامل و تبادل نظر در دوره‌های آموزشی تهیه شده، مشابه با کلاس‌ها و دوره‌های حضوری وجود نداشته، اما مهارت و خلاقیت اساتید فعال در سایت مرکز درس تا حد امکان این شرایط را فراهم آورده و توانسته است با استفاده از مطرح نمودن سوالات مختلف و به چالش کشیدن فراگیران، ذهن آنها را درگیر و یک تعامل مجازی مفید و تاثیرگذار ایجاد نماید.

 

علیرضا سروشه
مشاور و مدرس کنکور
Telegram
امیرمسعود پرشاد
مدرس بورس
Telegram
محراب حسن زاده
عیسی نیکومنش
علی نجفی
مدرس رشته برق
ساسان سروشه
مدرس طراحی سایت
Telegram
امیر عابدیان
مدرس بورس بین الملل
Telegram

Die jedoch bislang nicht zu beweisen sind, diese Geschwindigkeit beruht auf der Tatsache. Der daran schuld ist, wenn es zu einer erektilen Dysfunktion und Viagra Generika für Männer Vollständigkeit Maximierung reisen, die ihre Wirksamkeit erst im Darm entfalten.

دیدگاه‌ها

*
*