معدن طلای EERSTELING

MarkazeDarsDefault.jpg

 موقعیت

این معدن در ۳۶ کیلومتری جنوب شهر Polokwane در ایالت Limpopo آفریقای جنوبی و ۳۰۰کیلومتری شمال ژوهانسبورگ واقع شده است.

۱۰۰% مالکیت این شرکت در اختیار شرکت معدنی Eersteling Gold Mining میباشد.

– زمین شناسی

ماده معدنی این معدن دارای مساحتی درحدود ۴۷۰۰۰ جریب (۱۹۰۲۰ هکتار) است که در فاصله ۲۵ کیلومتری توسعه یافته است. این معدن در کمربند گرینستون Pietersburg با سن آرکئن و دارای توالی های بالایی و پایینی میباشد. توالی بالایی بیشتر از کنگلومرا، شن و ماسه سنگ و توالی تحتانی از سنگ های متفاوت آتشفشانی مافیک و اولترامافیک، نفوذی ها همراه با تشکیلات آهن دار نواری و چرت تشکیل شده اند. کانی زایی طلا بیشتر در رخساره برشی Willemse ناحیه Eersteling دیده میشود.

از اوایل ۱۹۹۷، هنگامیکه تولیدات آن به علت کاهش قیمت طلا کاهش یافت، مراقبت و نگهداری از معدن طلای Eersteling صورت گرفت. علارقم قیمت بالای دلار، به علت ارزش بالای طلا از بازگشت تولیدات به سطح اقتصادی جلوگیری به عمل آمد. در سال ۲۰۰۲، شرکت Eersteling نیاز به امتیاز معدنکاری در ۹ بخش معدن داشت که درآپریل ۲۰۰۳ این امتیاز به آنها داده شد.Caledonia تصمیم دارد که قیمت طلا را به سطح اقتصادی و مناسب برساند.

در نتیجه آزمایشات Eersteling/Roodepoort در آینده تولید محصولات اقتصادی معدن مجدداً شروع خواهد شد. 

ذخایر

ذخایر طلای معدن Eersteling بر پایه اطلاعات سال ۱۹۹۷ تخمین زده شد، قبل از آن معدن در مرحله نگهداری به سر می برد.

– اکتشاف

معدن Eersteling دارای تعدادی کانسارهای اکتشافی در ساختار کانی سازی منطقه است، که این کانسارها شامل پروژه اکتشافی طلای Roodepoort و پروژه اکتشافی پلاتین Rooipoort میباشد. علاوه براینها یک پتانسیل اکتشافی مهم که تقریباً ۹۰% از آن در این محدوده اکتشاف نشده باقی مانده اند، وجود دارد. 

معدن طلای Eersteling یک معدن بسیارکامل از لحاظ تجهیزات و ساختمان های موجود بوده و دارای انواع آزمایشگاه های عیارگیری و ذوب فلزات، محل های ذخیره معدن، کارگاه های مهندسی و نگهداری، انبار مواد منفجره می باشد.