آموزش زبان ایتالیایی : مبتدی تا حرفه ای

یادگیری زبان یکی از نیاز های اساسی این روز ها است و تمامی افراد در سراسر جهان به اهمیت آن پی برده اند. در ابتدا که یادگیری زبان باب شده بود و کشور ها در صدد برقراری ارتباط با یکدیگر بودند، بیشتر تمرکز ها روی زبان انگلیسی بود، اما رفته رفته علاقه مندان به زبان آموزی دریافتند که برای برقراری یک رابطه خوب و تاثیرگذار لازم است با هر کشوری به زبان خودشان حرف زد تا بتوان بهترین ارتباط را برقرار کرد.پس درست است که یادگیری زبان انگلیسی می تواند در بسیاری از موقعیت های بین المللی کمک به حال ما باشد، اما در کنار آن می توان از زبان های دیگر هم بهره برد. در این مقاله از مرکز درس قصد داریم شما را با یکی از وب سایت های آموزش زبانی آشنا کنیم که برای اولین بار آموزش ها را به زبان فارسی و در بستری آنلاین و به کمک بازی و ریاضی طراحی کرده است. پس با ما همراه باشید…

آموزش زبان ایتالیایی : مبتدی تا حرفه ای

راز هایی که باید درباره زبان آموزی بدانید

حتما شما هم شنیده اید که می گویند بچه ها زودتر زبان یاد می گیرند. اما این به این معنا نیست که شما نمی توانید دیگر زبان بیاموزید. در ادامه می خواهیم یک سری راز درباره زبان آموزی برای شما شرح دهیم که دانستن آن ها می تواند کمک زیادی به شما در یادگیری هر زبانی کند.

  • از زبان استفاده های واقعی کنید: برای یادگیری سریع زبان بهترین کار این است که از آموزش های ساده شروع کنید. دلیل این کار این است که بتوانید خیلی زود از آموزش های خود کاربرد های واقعی داشته باشید. متخصصین من و زبان بر این باور هستند که اگر در روز با چند کلمه خاص سر و کار داشته باشید و همان ها را در مکالمات خود استفاده کنید، خیلی سریع تر می توانید آن ها را یاد بگیرید.
  • زبان جدید را وارد سبک زندگی تان بکنید: اگر از سیستم آموزشی استفاده کنید که هر لحظه و هر جا بتواند همراه شما باشد، به خوبی می توانید آن زبان را وارد سبک زندگی خود کنید. از طرفی باید به دنبال یک عادت زبانی برای خود باشید تا حتی وقتی خسته هستید باز هم نتوانید این عادت را ترک کنید.
  • میزبان زبانی باشید که در حال آموختن آن هستید: توصیه می کنیم در صورت امکان افرادی که زبان مادری شان زبانی است که شما در حال یاد گرفتن آن هستید را به منزل خود دعوت کنید و از نزدیک با آن ها ارتباط برقرار کنید. با این کار خیلی زود می توانید خود را با این زبان تطبیق دهید.
  • از تکنولوژی کمک بگیرید: استفاده از کلاس های آموزشی آنلاین و مجازی یک راه بسیار خوب و به صرفه برای یادگیری زبان می باشد. خوشبختانه در عصر جدید این برنامه های آموزشی را می توانید به وفور در فضای مجازی پیدا کنید. اما مراقب باشید که کدام را انتخاب می کنید و سعی کنید از میان نمونه های مشابه آن برنامه ای را انتخاب کنید که با نیاز های شما تطابق بیشتری داشته باشد. ما در ادامه این مقاله می خواهیم یکی از بهترین های این حوزه را به شما معرفی کنیم پس همراه ما باشید.
  • به زبان آموزی مانند یک تجربه ویژه نگاه کنید: یادگیری یک زبان همیشه به مانند باز شدن دریچه ای رو به جهانی تازه است. به تعبیری شما می توانید با یادگیری یک زبان خارجی با فرهنگ و آداب و رسوم آن کشور آشنا شوید و خود را به آن ها نزدیک تر ببینید. در همین حین علاوه بر زبان، مطالب بسیار دیگری را می توانید بیاموزید، پس این تجربه خاص را از خود دریغ نکنید. 
  • دوستان جدیدی پیدا کنید: تعامل برقرار کردن در یک زبان جدید کلید اصلی موفقیت شما در این مسیر است. وقتی بتوانید با دیگران ارتباط تاثیر گذار برقرار کنید می توانید از آن ها چیز های زیادی هم یاد بگیرید. لزومی ندارد که حتما با افرادی ارتباط برقرار کنید که زبان مادری شنا همان زبانی است که شما در حال آموختن آن هستید. همین که بتوانید آموخته های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از آن ها در یافتن ایراد ها و نقاط ضعف تان کمک بگیرید، کافی است. این دوستان می توانند از هم کلاسی ها و یا دوستان تان باشند که در کنار آن ها مشغول زبان آموزی هستید. 
  • اشتباه کنید و از اشتباه کردن نهراسید: یکی از بخش های مهم زبان آموزی اشتباهات است. در خطاهای زبانی که دارید دنیایی تجربه و آموزش نهفته است که می توانید به کمک آن ها مشکلات خود را حل کنید. پس هرگز و هرگز از ترس اشتباه کردن خود را از برقراری ارتباط با دیگران و یا شرکت در بحث های گروهی محروم نکنید. این یک فرصت بسیار عالی برای شما در یادگیری زبان می باشد. هر خطایی نشان از یک مرحله یادگیری است پس باید آن را جدی گرفت و به آن به چشم یک منبع آموزشی نگاه کرد. اشتباه بسیاری از زبان آموز ها این است که اشتباهات را برای خود به مانعی تبدیل می کنند که رد شدن از آن خیلی سخت است. فراموش نکنید که هر تلاشی که برای برقراری ارتباط می کنید می تواند تاییدی بر موفقیت شما باشد. هرچه بیشتر صحبت کنید، بهتر و سریع تر می توانید خود را به آن زبان نزدیک تر کنید. 

آموزش زبان ایتالیایی : مبتدی تا حرفه ای

با دانستن این موضوعات، حالا می خواهیم درباره یادگیری زبان ایتالیایی در خانه با وب سایت من و زبان صحبت کنیم، که بسیاری از موارد بالا در این وب سایت شامل می شود. پس تا انتها همراه ما باشید…

چرا یادگیری زبان ایتالیایی؟

زبان ایتالیایی یکی از زبان های لاتینی است که توسط بیش از صد میلیون نفر در ایتالیا و خارج از آن صحبت می شود. یادگیری زبان ایتالیایی و تاریخچه این زبان می تواند مهارت شما را در برقراری ارتباط با مردم ایتالیا و به طور کلی ایتالیایی زبان ها، بیشتر و بهتر کند و به کمک آن شما شانس آشنایی با یکی از کشور های مهم اروپا را خواهید داشت که از تاریخچه فرهنگی غنی برخوردار است و یک مکان عالی برای تفریح و گردشگری است.

همانطور که در ابتدای مقاله عنوان کردیم، یادگیری زبان ایتالیایی می تواند به شما در نزدیک تر شدن تان به آداب و رسوم ایتالیا کمک زیادی کند. پس با دریافت آموزش زبان ایتالیایی می توانید خود را در ایتالیا تصور کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. حتی می توانید با دیدن این آموزش ها خود را برای سفر به این کشور با اهداف کار، تحصیل و یا زندگی در ایتالیا آماده کنید.

شاید ساده ترین راه یادگیری زبان ایتالیایی سفر به این کشور باشد. اما این امکان برای همه وجود ندارد، پس فکر می کنید چاره چیست؟ بهترین کار این است که با رعایت راز هایی که در بالا برای شما عنوان کردیم، به دنبال یک دوره آموزش زبانی باشید که بتواند شرایطی مشابه برای شما ایجاد کند و تمامی نیاز های آموزشی تان را برآورده سازد. وب سایت من و زبان یکی از آن ها است که می تواند کمک زیادی به شما در این موضوع بکند، اما توضیحات تکمیلی درباره این وب سایت را در ادامه به شما ارائه خواهیم کرد.

معرفی وب سایت من و زبان برای یادگیری زبان ایتالیایی

حالا که با راز های یادگیری زبان و البته لزوم یادگیری زبان ایتالیایی آشنا شدید، می خواهیم یکی از بهترین دوره های یادگیری آنلاین زبان ایتالیایی را به شما معرفی کنیم. وب سایت من و زبان، سایت آموزش زبانی است که در حال حاضر شش زبان زنده دنیا را به صورت آنلاین آموزش می دهد. این زبان ها شامل زبان ایتالیایی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ترکی و چینی می باشند. در آینده نزدیک متخصصان من و زبان قصد دارند، شش زبان دیگر را هم به این لیست اضافه کنند تا علاقه مندان به زبان های مختلف بتوانند از تمامی امکانات این وب سایت استفاده کنند.

من و زبان با تکیه بر آموزش های آنلاین و ایجاد بستری مناسب برای آموزش، توانسته است رضایت و نظر بسیاری از زبان آموز ها را جلب کند. چرا که با وب سایت من و زبان می توانید در محیطی شاد و سرگرم کننده و به کمک بازی و ریاضی، آموزش ببینید. ضمن اینکه من و زبان اولین وب سایت آموزش زبان به زبان فارسی است که شما در آن معنا و ترجمه تمامی عبارت ها و کلماتی را که می آموزید به فارسی می توانید مشاهده کنید و آموزش قواعد و گرامر نیز به زبان شیرین فارسی است تا این بخش چالش برانگیز هم برای شما ساده شود. امکاناتی که در من و زبان برای شما تعبیه شده است به شرح زیر می باشد:

آموزش زبان ایتالیایی : مبتدی تا حرفه ای

ویژگی های سایت من و زبان

به جز مواردی که در بالا ذکر کردیم، من و زبان توانسته است با ویژگی های مهم دیگر هم به یکی از بهترین بستر های آموزش زبان تبدیل شود. مانند اینکه شما در من و زبان می توانید در هر زمان و مکانی آموزش ببینید. با ایجاد امکان آموزش آنلاین زبان ایتالیایی شما این شانس را دارید که در هر جایی تنها با اتصال بر اینترنت به آموزش ها دسترسی داشته باشید. فرض کنید تنها در مسیر دانشگاه یا محل کارتان در مترو یا اتوبوس زمان و وقت خالی دارید، با من و زبان می توانید در این زمان آموزش ببینید و از فرصتی که دارید به بهترین نحو استفاده کنید.

و یا حتی اگر نیمه های شب بی خواب می شوید و نمی دانید که چکار کنید، می توانید با ورود به وب سایت من و زبان چند تمرین ساده حل کنید و چند عبارت و کلمه بیاموزید و از آموزش ها لذت ببرید. پس محدودیت زمانی و مکانی برای من و زبان معنایی ندارد. از دیگر ویژگی های من و زبان این است که در محیطی آموزش ها را قرار داده که شما خسته نمی شوید. چرا که پر از رنگ و صوت و سرگرمی است و تمامی آموزش ها مبتنی بر فایل های صوتی و تصویری می باشند.

در چنین محیطی آموزش دیدن لذت بخش می شود و دیگر خبری از کسلات و خستگی نیست. همچنین در من و زبان شما امکان اضافه کردن بخشی به عنوان فلش کارت، می توانید کلمات یا نکاتی که کمی برای تان سخت است یا به تمرین بیشتری نیاز دارد را در آن ذخیره کنید و هر زمان که وقت و حوصله داشتید با مراجعه به آن ها بیشتر روی شان تمرین کنید. علاوه براین در من و زبان بر عکس کلاس های حضوری شما مجبور به هیچ کاری نیستید. مثلا لزومی ندارد سر وقت و زمان خاصی تمرین ها را حل کنید و یا در آزمون شرکت کنید.

در من و زبان اختیار همه چیز دست خودتان است و می توانید هر موقع که آماده بودید، تمرین حل کنید و هر زمان احساس آمادگی داشتید در آزمون های هر درس و بخش شرکت کنید. پس دیگر خبری از استرس های قبل از امتحان نیست و می توانید در یک محیط آرام و بدور از تنش زبان مورد نظرتان را یاد بگیرید. یک سری تمرین هایی در این وب سایت تعبیه شده است که با پسخگویی به آن ها می توانید پاسخ تان را برای تیم من و زبان ارسال کنید و از درستی و غلطی پاسخ های تان آگاه شوید. پس درنگ نکنید و همین امروز از فرصت تست رایگان این وب سایت آموزشی استفاده کنید و آموزش زبان ایتالیایی را شروع کنید.