برند لویی ویتون

MarkazeDarsDefault.jpg

Louis Vuitton که یکی از مارک های مشهور و قدیمی کالاهای لوکس فرانسوی است به تازگی آخرین دستاوردهای خود را در قالب مجموعه ای از جواهرات موسوم به Escale á Paris (مقیاسی از پاریس) رو نمایی کرده است. این برند فعال در زمینه مد که از سال 1854 میلادی با تولید کیف کفش و زیور آلات… به فعالیت می پردازد با ارائه این مجموعه نوآوری طراحان خود را به رخ رقبا کشیده است.

مجموعه جدید جواهرات شرکت Louis Vuitton  ، شامل ست گوشواره، انگشتر و گردنبند می شود که توسط Lorenz Bäumer طراحی شده اند.نکته قابل توجه در خصوص این مجموعه آن است که هر یک از اجزای تشکیل دهنده کل مجموعه با الگو برداری از نقشه شهر پاریس شکل گرفته اند.برای مثال، انگشتر و گوشوارهای  Place Vendôm درواقع موقعیت بوتیک جواهرات لویی ویتون را نشان میدهد در این انگشتر و گوشوار تکه های بسیاری از الماس زرد (yellow diamonds) برای نمایش بلوارها و از الماس سفید برای شکل دادن به نقشه که عیناً با واقعیت مطابقت دارد، استفاده شده است.

در مرکز انگشتر لوگوی گل مانند این شرکت با تکه ای الماس تراش خورده بزرگ قرار داده شده است. حلقه و گردنبند Place Vendôm نیز از لحاظ جواهرات استفاده شده در آن شبهاهت بسیاری با انگشتر و گوشواره ها دارد با این تفاوت که مقایس وسیع تری از شهر پاریس را نمایش می دهند.

بیشتر بخوانید :   چگونه لینک UTM بسازیم؟
ساسان سروشه

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*