علاقه مهناز افشار به طلا

MarkazeDarsDefault.jpg

خیلی ها نمی‌دانند که مهناز افشار علاوه بر بازیگری و سینما دغدغه های دیگری هم دارد,یکی از آنها طراحی طلا و جواهرات است و به تازگی دکوراسیون داخلی نیز به آن اضافه شده است.

شما را به خواندن گفتگو کوتاه بامهناز افشار دعوت می‌کنیم:

بالاخره سراغ طراحی داخلی رفتید؟
مهناز افشار:بله,به تازگی شروع کردم.

داشتم کارهایی که تجربه کردید را مرور می‌کردم,یک اتفاق خوب افتاده بود و این بود که در همه کارها آرتیست بودید(طراحی جواهرات,مجسمه سازی,طراحی داخلی و…)این اصرار تو را برای دور نشدن از هنر دوست دارم.حالا این کار چقدر حسی و دلی است و چقدر بیزینسی؟

مهناز افشار:خب تنها کار دائم من سینماست,متاسفانه بقیه کارها همه یک جایی قطع شد.واقعا حیف,مجسمه سازی عالی بود.کاری که همیشه دنبال فرصت می‌گردم که بار دیگر سراغش بروم.جواهر سازی و طراحی جواهر کمتر دلی بود,چون از من دور بود.ولی به خاطر این که کار مرتبط به حرفه برادرم بود,انجام می‌دادم.البته هنوز هم بدم نمی آید سرکی به آن هم بزنم(با خنده).اما طراحی داخلی کاری است که از بچگی درگیری حسی و ذهنی باهاش داشتم,از خانه خودمان گرفته تا خانه فک و فامیل همیشه اظهار نظر می‌کردم که این مبل اگر آنجا بود حتما بهتر می‌شد و…تا اینکه به این نتیجه رسیدم که تخصص و تکنیک کار را یاد بگیرم به خاطر همین دوره هایی را در مجتمع فنی سعادت آباد گذراندم که به دلیل مشغله کاری نتوانستم ادامه بدهم ولی کتاب های مورد نظر را گرفته ام و مطالعه می‌کنم.

از این تخصص برای سینما استفاده می‌کنی؟مثلا در طراحی صحنه و دکور.

مهناز افشار:علاقه مند به این جریان هستم و به حرفت اعتقاد دارم که این کار بایستی در سینما به صورت تخصصی تر دنبال شود.ولی بیشتر دوست دارم خارج از این حرفه حرکت کنم و دور باشم.

چه سبک طراحی و بیشتر می‌پسندی؟

مهناز افشار:پست مدرن,عاشق کارهای ترکیبی ام.

به فنگ شویی چقدر اعتقاد داری؟
مهناز افشار:یک زمانی بسیار زیاد به دنبال فنگ شویی بودم و در خانه خودم کاملا از این اصول پیروی می‌‌کردم.در انتقال انرژی خوب موثر بود.من به فنگ شویی اعتقاد دارم و جواب می‌گیرم.