گرانترین شیشه عطر جواهری دنیا

MarkazeDarsDefault.jpg

هم اکنون شیشه عطر DKNY گرانقیمت ترین در جهان است. عطری که افراد استفاده می کنند نقشی اساسی در شناخت نوع شخصیت آنها ایفا می کند.

بنابراین ما در مورد گرانقیمت ترین عطرها و تولیدات عطر هنرمندان برای آن دسته که مایلند از عطری مانند هنرمندان مورد علاقه شان در مقاله عطر هنرمندان هالیوودی در سال ۲۰۱۱استفاده کنند، صحبت کردیم.
ولی برای آن عده از افراد که پول زیادی برای لوازم غیر ضروری را دارند.

آخرین نمونه عطرهای گرانقیمت را که مربوط به DKNY است و ارزش آن یک میلیون برآورد شده، معرفی می کنیم. عامل گرانقیمت بودن آن نه تنها عطر بلکه شیشه قیمتی آن است.
شیشه میلیون دلاری به ۹۰۹/۲ سنگ قیمتی که از سرتاسر جهان گرد آوری شده مزین است. شیشه با گل هایی به وزن ۱۸/۷ قیراط از یاقوت بیضی صیقلی شده سری لانکایی ۱۵ برلیان گرد به رنگ صورتی روشن از استرالیا به وزن ۲۸/۱ قیراط ۴ الماس با برش رز به وزن ۳۲/۰ قیراط و ۶۵/۱ قیراط تورمالین برزیلی تزیین شده . حال ما میتوانیم دریابیم که چرا این بطری زیبا یک میلیون دلار ارزش دارد.

عطری که در بطری وجود دارد از اسانس های گل نارنج آبی، گوجه ستاره ای و امضا شده با سیب طلایی خوشمزه . عطر خوشمزه طلایی DKNY در شیشه های ۱۰۰ میل ۵۰ میل و ۳۰ میل عرضه شده و به نام طلایی خوشمزه DKNY شناخته می شود.
شیشه عطر به سرتاسر جهان از لندن تا مکزیک و مالزی سفر خواهد کرد و سپس در معرض فروش قرار خواهد گرفت. سود خالصی که از فروش آن عاید می شود در امور خیریه جهانی خرج می شود.

به عنوان مثال جمعیت مبارزه با گرسنگی که برای تهیه آب آشامیدنی سالم و پیدا کردن راه حلی برای مقابله با گرسنگی فعالیت می کند . بنابراین ما هنوز شک داریم که آیا به راستی بطری یک میلیون می ارزد یا نه اما این بطری جواهرنشان مطمئناً برای کلکسیون دارها مورد مناسبی است.