]-->lang="fa-IR"> آموزش آنلاین زبان انگلیسی | مرکز درس

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

از زمانی که دنیا به سرعت در حال تغییر و تبدیل شدن به یک دهکده جهانی است اهمیت یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی بیشتر از همیشه مطرح شده است. اما زمانی که موضوع یادگیری زبان انگلیسی است همیشه سوالاتی نیز با آن مطرح می شود. اینکه آیا یادگیری زبان انگلیسی فقط در محیط امکان پذیر است و باید حتما برای آموزش زبان انگلیسی در یک کشور انگلیسی زبان زندگی کرد. برخی از افراد هم تصور می کنند که انگلیسی فرار است پس یادگیری آن کار سختی است.

اما موضوعی که بیشتر افراد شاید به آن توجه نمی کنند این مسئله است که روش یادگیری زبان در کنار سایر عوامل تاثیر گذار بر یادگیری بسیار اهمیت دارد. دلیل این موضوع تفاوت در نحوه یادگیری افراد است که می تواند متفاوت است. برای مثال بعضی از افراد حتما باید از کلاس استفاده کنند و تا اجباری در یادگیری نداشته باشند نمی توانند چیزی یاد بگیرند. بعضی از افراد یادگیری در کنار سایر افراد برایشان مناسب است. عده ای هم استفاده از روش های خود آموز مثل آموزش آنلاین زبان انگلیسی برایشان مفید است. 

چرا یادگیری زبان انگلیسی را با من و زبان شروع کنیم؟

سایت من و زبان به عنوان اولین مرجع آموزش زبان انگلیسی آنلاین اینترکتیو امکانات منحصر به فردی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

  • دسترسی نامحدود به یادگیری در هر جا و هر مکان
  • محیط یادگیری بسیار ساده ، جذاب ، متنوع و دوست داشتنی
  • امکان کار با موبایل ، تبلت ، تلویزیون ،‌کامپیوتر ، لپ تاپ
  • شراکت در کارهای انسان دوستانه با همراهی من و زبان
  • یادگیری گروهی در کنار دیگران
  • یادگیری تلفظ صحیح از اساتید فارسی مقیم هر کشور
  • ساده ترین روش یادگیری به دور از گرما، سرما، شلوغی، ترافیک و حضور در کلاس

مزایای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی چیست؟

یادگیری آنلاین زبان انگلیسی مزایای مختلفی دارد. با دسترسی به فناوری های جدید و اینترنت که در زندگی روزمره ما تقریبا در دسترس همه قرار دارد ، جای تعجب نیست که افراد بیشتری به سمت یادگیری آنلاین زبان انگلیسی روی آورند. با تشکر از کامپیوتر ، تلفن های هوشمند و اینترنت در سراسر جهان ، یادگیری زبان های جدید با استفاده از اینترنت بسیار آسان شده  است. این کار آنقدر آسان و در دسترس است که در هر زمان و مکانی امکان یادگیری و آموزش دیدن وجود دارد. فرقی نمی کند که در کجا و در چه حالتی هستید شاید در حال رانندگی یا مسواک زدن باشید و هم زمان می توانید روی مهارت های زبان انگلیسی خود به آسانی و فقط با روشن کردن گوشی، تبلت و یا کامپیوتر کار کنید. یادگیری زبان انگلیسی به صورت آنلاین یک روش عالی برای تقویت مهارت های زبانی است. دوره های آنلاین مزایای بسیاری دارند که کلاس درس یا معلم خصوصی آنها را ندارند. برخلاف سایر روش های یادگیری زبان ، دوره های آنلاین به گونه ای طراحی شده اند که مقرون به صرفه و انعطاف پذیر باشند، یعنی این شما هستید که موضوع را انتخاب می کنید و هر زمان که خواستید می توانید وقت خود را برای یادگیری زبان بگذارید. در ادامه چهار دلیل آورده شده است که در آنها توضیح داده می شود که چرا یادگیری زبان انگلیسی به صورت آنلاین می تواند یک تجربه عالی برای هر زبان آموزی باشد.

1) می توانید در خانه یاد بگیرید

یادگیری زبان با برنامه های آنلاین مثل سایت من و زبان به شما امکان می دهد بدون نیاز به خارج شدن از خانه زبان بیاموزید. وقتی در یک کلاس آموزش زبان ثبت نام می کنید ، موضوع صرف هزینه کلاس و گذاشتن وقت برای رفت و آمد هم مطرح می شود ، به خصوص اگر پس از یک روز طولانی در محل کار مجبور باشید که سریع خودتان را به کلاس برسانید. یادگیری در خانه به این معناست که می توانید استراحت خود را داشته باشید یا هر وقت لازم بود یک میان وعده میل کنید و بعد دوباره آموزش دیدن را شروع کنید. سایت آموزش آنلاین من و زبان همیشه آماده و در دسترس است و در هر زمان از شبانه روز می توانید از آن استفاده کنید. چنین چیزی برای کلاس امکان پذیر نیست و برای آموزش دیدن حتما باید در زمان و مکان مشخصی حضور داشته باشید. یادگیری در خانه همچنین به معنای غوطه ور شدن در یک محیط راحت تر است. از آنجا که می توانید مکانی را انتخاب کنید که می توانید کار کنید ، می توانید از صندلی های سالن سخنرانی ناراحت کننده و مکان های میز کوچک جلوگیری کنید. بدون اینکه دانش آموزان دیگر شما را منحرف کنند ، می توانید با یادگیری دستور زبان انگلیسی راحت تر تمرکز کنید.

2) با سرعت یادگیری خود جلو می روید

در دوره های آنلاین آموزش زبان به دلیل آنکه انتخاب موضوعات آموزشی در اختیار خودتان است کنترل کاملی بر یادگیری خود می توانید داشته باشید. مطالعات نشان داده است که زبان آموزان زمانی که این امکان را پیدا می کنند که سرعت مطالعه را خودشان تنظیم و انتخاب کنند اطلاعات بیشتری را حفظ می کنند و به یادگیری موضوعات جدید علاقه بیشتری نشان می دهند . در یک کلاس آموزش زبان ، تصمیم در مورد سرعت تدریس و ارائه مطالب فقط به عهده معلم است و زبان آموز نقشی در آن ندارد. این موضوع برای بسیاری از افراد جالب نیست چرا که برای مثال یک فرد سرعت یادگیری بالایی دارد و از اینکه مطالب به سرعت پایین آموزش داده شود احساس کسالت می کند و حتی ممکن است از یادگیری زبان منصرف شود. برای بسیاری از افراد محیط کلاس بسیار پر استرس است زیرا احساس می کنند مرتبا مورد ارزیابی قرار می گیرند و باید به سرعت خودشان را با آنچه در کلاس آموزش داده می شود تطبیق دهند. کار گروهی و ارائه های شفاهی هم می تواند زبان آموز را تحت فشار قرار دهد و موفقیت در دوره را برای او سخت تر می کند. برای موفقیت در آزمون ها و امتحانات به شکل سنتی اغلب باید نمره بسیار بالایی کسب کنید ، به ویژه اگر دوره ای که می گذرانید مدرک ارائه می دهد این موضوع اجباری است. یادگیری با سرعت خود به این معنی است که می توانید هر زمان که بخواهید مطالب دوره را مرور کنید یا به عقب برگردید. شما همیشه می توانید از منابع در دسترس برای انجام بهترین تلاش خود و برای سفارشی کردن تجربه یادگیری برای رفع اشکالات خود استفاده کنید.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی با من و زبان

3) یادگیری زبان تعاملی تر است

دوره های یادگیری زبان به صورت آنلاین از جدیدترین نرم افزار رایانه ای استفاده می کنند. این بدان معنی است که یک سایت آموزش زبان به صورت آنلاین اغلب شامل بازی ها و سایر مؤلفه های تعاملی هستند که برای تعامل کامل هر زبان آموز طراحی شده اند. یادگیری برای بسیاری از افراد زمانی که حالت تعاملی داشته باشد نسبت به شرکت در کلاس که معمولا یادگیری به صورت منفعلانه است آسان تر می شود و بسیار جذاب است و انگیزه و میل بیشتر در آنها برای یادگیری ایجاد می کند. به عبارت دیگر این سبک یادگیری زبان آموز را درگیر یادگیری می کند و او را مجبور می کند که در یادگیری نقش فعال تری داشته باشد. به لطف وجود فناوری و اینترنت ، دوره های آنلاین یادگیری زبان انگلیسی ، تجربه ای همه جانبه تر نسبت به محیط کلاس برای زبان آموز به وجود می آورد. در دوره های آنلاین غالبا روشهایی برای ارزیابی میزان یادگیری زبان آموز ارائه می شود. انجام بازی های تعاملی و تکمیل آزمون ها می تواند اعتماد به نفس زبان آموز را افزایش داده و اشتیاق برای یادگیری مطالب پیشرفته تر را آسان تر کند.

4) هزینه کمتری پرداخت می کنید

یکی دیگر از مزایای مهم یادگیری آنلاین زبان انگلیسی این است که فشار زیادی برای هزینه کردن به شما وارد نمی کند. دوره های معمول و کلاس و یا معلم خصوصی همگی گران هستند  و اغلب هزینه های پنهان برای ثبت نام ، خرید کتاب، سی دی و غیره وجود دارد. یادگیری زبان انگلیسی به صورت آنلاین روشی بسیار مقرون به صرفه تر برای تقویت مهارت های زبانی شما است زیرا هزینه ای که برای آن پرداخت می کنید دیگر شامل هزینه های جانبی نمی شود. برای مثال شما برای یادگیری زبان انگلیسی در سایت من و زبان فقط یک بار هزینه پرداخت می کنید. این موضوع یکی از برتری های این سایت است زیرا در برنامه های یادگیری آنلاین زبان بسیاری از سایت ها و یا برنامه ها برای آموزش مراحل و سطوح بالاتر باید پول بیشتری پرداخت کنید و مرحله به مرحله باید هزینه پرداخت کنید اما در ساین من و زبان فقط کافی است یک بار هزینه زبانی که انتخاب کرده اید را پرداخت کنید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای ادامه مراحل ندارید.

خوشبختانه با کمک پیشرفت تکنولوژی و در دسترسی اکثر افراد به اینترنت استفاده از سایت های آموزش آنلاین زبان به کمک افراد آمده است که به هر دلیلی نمی توانند و یا نمی خواهند که در کلاس حضوری و یا معلم خصوصی برای یادگیری زبان استفاده کنند. سایت من و من نیز با هدف در دسترس قرار دادن آموزش زبان برای همه افراد طراحی شده است تا همه بتوانند از این مزیت استفاده کرده و زبان مورد علاقه خود را آموزش ببینند. من و زبان به خصوص برای افرادی که نمی خواهند هزینه های اضافی و گران رفتن به کلاس حضوری و یا معلم خصوصی پرداخت کنند و یا فرصت کافی برای آن را ندارند بسیار ایده ال است.

یادگیری زبان با من و زبان آسان، سریع و بسیار سرگرم کننده است. با توجه به تغییراتی که در دنیا به وجود آمده است نحوه آموزش زبان نیز تغییر است و این کار نسبت به گذشته بسیار آسان تر شده است زیرا روش های آموزش آنلاین با استفاده از متدهای آموزشی به روز یادگیری زبان را از تجربه سخت گذشته به تجربه ای دوست داشتنی تبدیل کرده است.

بیشتر بخوانید :   کشف گنج طلا در سرداب
Emitis Parsamehr

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*