نحوه پرداخت امن

امروزه با توجه به گسترش کسب و کارهای اینترنتی و استقبال از خرید و پرداخت های آنلاین، استفاده از درگاه های پرداخت ایمن، از ویژگی‌های مثبت سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بوده و زمینه ساز رضایت مداری افراد مراجعه کننده به شمار می آید. سایت مرکز درس با فراهم آوردن فضای پرداخت آنلاین و امن توانسته است دغدغه‌های پرداخت ناایمن، دریافت رسید پرداخت،  نگهداری شماره پیگیری و عدم دریافت محصول پس از پرداخت وجه را برطرف نموده و احساس آسودگی خاطر را به کاربران خود هدیه نماید.

اهمیت پرداخت آنلاین و امن

پرداخت اینترنتی ایمن از جمله فاکتورهای بسیار مهم و تاثیر گذار در ایجاد یک ارتباط قابل اعتماد بین خریدار و فروشنده بوده و قادر به برطرف نمودن دغدغه‌های پرداخت اینترنتی خواهد بود. از ویژگی های قابل توجه پرداخت آنلاین و امن سایت مرکز درس، ایجاد ایمنی خرید و فروش بین هردوطرف داد و ستدهای اینترنتی،  تامین منافع هر دو طرف و تعهد عودت مبلغ دریافت شده به خریدار بوده و به شکل رضایت‌بخشی، اعتماد خریدار و اعتبار سایت را مورد پوشش قرار داده است.

رعایت ایمنی در سامانه پرداخت سایت

سامانه پرداخت آنلاین و امن سایت مرکز درس با ارائه URL معتبر و آدرس درگاه پرداخت اینترنتی بانک های دولتی و خصوصی، طراحی صفحه کلید مجازی و یا اصطلاحاً صفحه کلید امنیتی و ایجاد ساختار Shaparak.ir در آدرس سامانه پرداخت وجه خود، پروتکل های پرداخت آنلاین و امن را اجرا نموده و بستری قابل اعتماد برای مراجعین فراهم آورده است.  سامانه پرداخت آنلاین سایت مرکز درس با رعایت ایمنی در سطح بالایی نام نویسی شده و به شکل قابل اعتمادی از دسترس افراد سودجو، منفعت طلب و هکرهای اینترنتی محافظت می گردد.

از جمله مهمترین موارد قابل اعتماد در این سامانه پرداخت، ارسال و امکان دریافت فایل پکیج های آموزشی در زمان مقرر شده پس از پرداخت هزینه ها بوده و با ایجاد یک اعتماد دو طرفه، از بروز شکایات و اعتراضات رایج در این زمینه پیشگیری خواهد نمود.

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

زرین پال، سبک جدید و نسل آخر درگاه‌های پرداخت اینترنتی بوده واز بهترین و معتبرترین سرویس‌های پرداخت آنلاین در تمامی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی به شمار می آید. سایت مرکز درس با استفاده از درگاه پرداخت زرین پال توانسته است امکان پرداخت ساده و ایمن اینترنتی را فراهم نموده و تضمین کننده تراکنش های امن و موفق بانکی خواهد بود. این سامانه پرداخت اینترنتی توسط یک شرکت استارت آپ طراحی شده و امکان پرداخت آنلاین و امن اینترنتی را برای کاربران فراهم آورده است.

از ویژگی های بسیار مهم پرداخت اینترنتی در این سایت، چند درگاهی بودن سامانه پرداخت توسط خدمات زرین پال بوده که با در نظر گرفتن پارامترهای مختلف در زمان های پرداخت وجه،  بهترین و معتبر ترین درگاه بانکی را انتخاب و داد و ستد های پرداخت آنلاین را به شکل کاملاً امن انجام خواهد داد.

با توجه به ویژگی های ذکر شده در خصوص سامانه پرداخت سایت مرکز درس، پرداخت های اینترنتی کاربران کاملا ایمن و بدون هدررفت زمان به دلیل پرداخت ها و تراکنش‌های ناموفق بوده  و یک احساس رضایت مندی و  لذت تجربه خرید اینترنتی موفق و ایمن را برای متقاضیان به ارمغان می آورد.