قوانین و مقررات

تمامی کاربران از جمله دانشجویان و مدرسین باید اطلاعات همکاری و حساب کاربری خود را نگهداری و از دقت و صحت تمامی اطلاعات اطمینان کسب کنند. هر زمان که از استفاده غیرمجاز از نام کاربری، رمز یا حساب خود مطلع گشتید، باید در سریع ترین زمان ممکن به ما اطلاع دهید.

به منظور احراز هویت پس از خرید هر دوره آموزشی، شماره همراهی که به خود شما تعلق دارد، در مرکز درس ثبت و فعال می‌گردد. این شماره تلفن جزو حریم خصوصی شما بوده و مرکز درس آن را در اختیار هیچ نهاد یا سازمانی قرار نخواهد داد.

محتوایی که در وبسایت مرکز درس موجود است، ممکن است رایگان باشد یا اینکه برای کسب دسترسی به آن لازم باشد هزینه‌ای را پرداخت کنید. چه محتوا رایگان باشد و چه خریدنی، ما به شما این اجازه را می‌دهیم که تنها با یک ثبت نام ساده، عضو خانواده مرکز درس شوید و از آن ها استفاده کنید.

پرداخت برای محتوای خریداری ‌شده از طریق صفحه ی اختصاصی هر محتوا انجام می‌گیرد. تمام قیمت‌ های وبسایت مرکز درس به تومان است. پس اگر به هر طریقی تبدیل ارزی انجام می دهید، مسئولیت و تمامی هزینه‌ های تبدیل نرخ و وجه از ارز مورد نظر شما، بر عهده ی خود شما است.

دانشجویان باید به این نکته توجه کنند که مرکز درس هیچ گونه عودت وجهی در قبال دوره های خریداری شده را متقبل نمی شود.

ما در هر زمانی که به نتیجه مطمئن و مستندی برسیم که شما از این قوانین و شرایط و یا هر قانون دارای موضوعیت، تخطی کرده ‌اید، ممکن است دسترسی شما به حسابتان را بسته به صلاح دید خودمان محدود کرده یا ملغی کنیم.

بنابر درخواست مدرس و صاحب دوره و البته با توجه به قانون کپی رایت و احترام به مدرس، شما نباید هیچ محتوایی را بفروشید یا آن را کپی کنید و حتی با تغییراتی انتقال دهید. پس اگر دوره های آموزشی مرکز درس را دوست دارید، به جای آنکه محتوای وبسایت را برای دیگران بفرستید، لطفا دیگران را به استفاده از وبسایت ما تشویق کنید تا حمایتی برای ما و مدرسین باشد

مرکز درس و مدرسین دوره ها، پذیرای نقد های سازنده هستند و سعی در بهبود و تکمیل دوره ها و نواقص خود دارند. پس در ارسال نظرات و انتقاد های خود، نهایت ادب و شخصیت را رعایت کنید.

اگر در دسترسی به حساب یا هر بخشی از محتوای خریداری ‌شده به مشکلی برخوردید لطفا با بخش پشتیبانی مرکز درس تماس بگیرید.