تماس با ما

پشتیبانی و خدمات ۲۴ ساعته،  از جمله فاکتورهای ضروری درعملکرد هرچه بهتر سایت های اینترنتی بوده و نقش بسیار مهمی در جذب افراد مراجعه کننده به سایت مورد نظر خواهد داشت. وجود خدمات پشتیبانی در تمامی سایت ها به ویژه سایت های ارائه دهنده محصول، اهمیت بسیار زیادی داشته و زمینه ‌ساز یک اعتماد دو طرفه می باشد. سایت مرکز درس، با درایت به اهمیت پشتیبانی و خدمات ۲۴ ساعته، طراحی سایت خود را به شرکت های معتبر در این زمینه سپرده و ارائه خدمات پاسخگویی ۲۴ ساعته را از مهمترین پارامترهای تاثیرگذار در کیفیت سایت در نظر گرفته است.

خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته

باید توجه داشت که یکی از مهمترین اقدامات پس از طراحی و راه اندازی سایت مورد نظر، حمایت و پشتیبانی تمام وقت از آن بوده و این امکان قادر به کاهش ریسک خرابی و مشکلات ایجاد شده در سایت خواهد بود. پشتیبانی و خدمات مربوط به آن از جمله قوانین و مقررات قابل اجرا در تمامی سایت ها بوده و معمولاً در ساعات مشخصی از شبانه روز پاسخگوی سوالات متقاضیان و افراد مراجعه کننده است. از وجوه تمایز سایت ‌مرکز درس با سایر سایت های مشابه در زمینه فعالیت های آموزشی، ارائه خدمات پشتیبانی به شکل ۲۴ ساعته در تمام طول هفته است.

قابلیت پشتیبانی سایت مرکز درس

قابلیت پشتیبانی این سایت از بروز بسیاری از مشکلات احتمالی پیشگیری نموده و نقشی مانند خدمات پس از فروش و یا ضمانت نامه کالا و محصولات مختلف برعهده خواهد داشت. این ویژگی منجر به ایجاد آسودگی خاطر در کاربران و از همه مهم تر مدیر و مسئولین سایت شده و به سرعت می تواند سوالات مشکلات و خرابی های پیش آمده در سایت را برطرف نموده و نقش مهمی در ارتقاء کیفیت و سرعت عمل خدمات سایت ایفا نماید. با توجه به زمینه فعالیت سایت ‌مرکز درس، مسئولین این وب سایت با در نظر گرفتن مشکلات احتمالی در این زمینه مانند مشکلات پرداخت و دریافت فایل ها دانلود پکیج ها مشکلاتی در خصوص پخش ویدیو های آموزشی پشتیبانی و خدمات ۲۴ ساعته را در وضع امکانات سایت خود قرار داده و از این طریق توانسته اند تمامی مشکلات و سوالات احتمالی کاربران را پاسخگو بوده و بهبود کیفیت و رضایت مندی مشتریان خود کمک شایان ذکری نمایند.

گروه پشتیبانی سایت مرکز درس

گروه پشتیبانی این سایت، از کارشناسان حرفه ای و مسلط به امور آموزشی تشکیل یافته و با صبر و حوصله ای فراوان پاسخگوی سوالات و تقاضای مشتریان خواهند بود. کادر پشتیبان و خدمات ۲۴ ساعته این سایت، از مجموعه افرادی با مهارت گفتاری و ارتباطی قدرتمند تشکیل یافته و با گشاده رویی تمام و کمال به خدمت رسانی کاربران خواهند پرداخت.

وظایف کادر پشتیبانی و خدمات ۲۴ ساعته

توضیحات شفاف و کارساز در مرتفع نمودن مشکلات و سوالات مطرح شده از افراد پشتیبان اهمیت بسیار زیادی داشته و به خوبی توسط خدمات پشتیبانی این سایت اجرا گردیده است. مدیریت تماس های ورودی و خروجی، برقراری تعامل موثر و صحیح با کاربران، ارائه پاسخ شفاف و صریح و شناسایی سوالات و مشکلات رایج در خصوص خدمات سایت، از جمله مسائلی است که پشتیبانی سایت مرکز درس، مد نظر قرار گرفته و نقش به سزایی در افزایش جذب بازدید کنندگان و کاربران در زمینه های آموزشی برعهده خواهد داشت.

شماره تماس : ۰۹۱۹۶۸۸۷۶۱۷

آدرس ایمیل : [email protected]